ARA

Son Dakika İBB Başkanı Topbaş İstifa Etti

22.9.2017 19:29:32

HABER ACENTESİ

İBB Başkanı Kadir Topbaş, istifa ettiği yönündeki iddiaların ardından basın açıklaması yaptı. Topbaş, bugün itibariyle görevi bıraktığını ve istifa ettiğini açıkladı. Kırgın olmadığını belirten Topbaş, her zaman AK Paarti'ye bağlı kalacağını söyledi.

İşte Kadir Topbaş'ın açıklamasından satır başları:

"Hicri miladın tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum. Partim ve genel başkanım uygun gördüler ve 2004 yılında İBB Başkanlığını bana tevdi ettiler. Çok teşekkür ediyorum. Beni İstanbul sathına çıkardılar ve beni burada başkanlık yapma şerefini verdiler.
Üzerimde hakkı olan herkese tek tek teşekkür ediyorum.

"GÖREVİMİZİ HİÇ İHMAL ETMEDİK"

Göreve geldiğimde emaneti devraldığımı söyledim. Hep de emanet olarak baktım. Kendi iş hayatıma, dostlarıma bu kadar zaman ayırmadım. Yememizi, içmemizi zaman zaman ibadetimizi aksattık ancak görevlerimizi ihmal etmedik.

"HATA İLE İHANET BİRBİRİNE KARIŞTIRILMAMALI"

Şunu gururla ifade etmek isterim ki, günü geçmişi beraberce yaşadık. Bu şehirde sayın Cumhurbaşkanımızın görev yapmadan önceki dönemleri de hatırlarız. Hava kirliliğini, kirli suları gördük. Biz de hata yapmamaya çalıştık. Hata yapılabilir. Ama asla ihanet etmedik.

 

İstanbul'da, Arnavutköy'de, Beylikdüzü'nde, Satılık Arsa, Satılık Daire, Satılık İşyeri, Satılık Villa, Kiralık Daire, Kiralık İşyeri, Kiralık Villa v.b. tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için Tıklayınız...